Вживати гриби можна тільки в сезон – після періоду дощів

Обережно, гриби! За 8 місяців цього року в у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії області пролікували 12 осіб, які отруїлися грибами. Лікар-анестезіолог Сергій Герасименко говорить: ці люди постраждали від хибно-отруйних грибів, які назбирали не в сезон.

Сергій Герасименко, лікар-анестезіолог:

- Перші симптоми розвиваються через 6-24 години - це, по-перше, різкий біль в животі, нудота, блювота і це пронос. Найчастіші причини отруєння - це наявність самого токсину в смертельно-отруєних грибах, по-друге, вживання сумісно з алкоголем, по-третє, - це наявність личинок в грибах, а також мух.

Лікар Сергій Герасименко радить гриби взагалі не вживати. Свою відповідь аргументує.

Сергій Герасименко, лікар-анестезіолог:

- Навіть їстівні гриби вони важкі для травлення людського організму. Але якщо вживати, то вживати гриби ті, які вирощують на плантаціях, які продаються у наших магазинах в консервованому виді.

Гриби не купує та збирає сам із великим побоюванням полтавець Василь.

Василь Бартош, полтавець:

- Я більш надаю перевагу, що потрібно знати, бо це дуже серйозно і щоб отруєння не було. Коли печериці, то потрібно знати, щоб шапочка на них була розувовата, якщо переламуєш їх, то щоб вони не червиві були. Коли не розовувата, а чорна - це вже поганий гриб. Гірше тоді, коли купуєш біля дороги, де продають бабусі, вони сухі можуть бути.

Кожного року збирає гриби полтавець Дмитро та не один, а зі знайомим. Поки що до лісу - зась. Розповідає: адже зараз можна натрапити тільки на отруйні.

Дмитро Рожок, полтавець:

- Если человек такой, как я - в грибах не разбирается, нужно минимум или почитать либо пойти с тем, кто что-то в этом понимает, потому что я один этого не рискну делать.

Лікарі рекомендують: вживати гриби тільки у сезон, а це означає після періоду дощів. Та звертати увагу на їх вигляд.