Що у Полтаві робив Влад Яма?

Майстер-клас від Влада Ями. Як потрібно танцювати самбу відомий танцюрист показав полтавцям. За його словами, танцювати можуть абсолютно всі. Якщо є бажання, досягнеш більшого, ніж здавалося.

Владислав Яма, танцівник

- Якщо не виходить і є мета і є можливості для занять. Ось такий зал, який я навіть в Києві не бачив жодного, є класні тренери. І ти відчуваєш, що ти хочеш це робити, звичайно, треба пробувати ще, і ще, і ще. Іноді треба тисячу разів, щоб вийшло один. Це нормально.

Учасники майстер-класу - переважно діти, які займаються танцями професійно. У них «горять» очі. Зізнаються, - танцюють до 4-х годин на добу і це не набридає.

- Захоплення і воно тобі дуже подобається і це як, наче, чіпляє і ти хочеш танцювати. Якщо ти не ходив на танці, ти ходиш звичайно, а коли ти уже займаєшся довго, легше набагато, зручніше, цікавіше стає.

- Танцювало соло і парний. 6 місце я одна, 1, 1, 1 і 2 і 3.

- По чому перші місця займала? Де?

- я уже не пам’ятаю, це було давно.

- Мені 10 років і я займаюся 4 роки. Мені сподобалося як люди танцюють, я спитав у мами чи можна, вона дозволила і я одразу побіг танцювати.

- Він приносить радість.

Майстер-клас провели у школі танців Gross-M сenter. Проект має назву «Танцювати може кожен».

Дмитро Росенко, співзасновник школи танців Gross-M сenter: 

- Ідея - це популяризація здорового способу життя, у Полтаві, у Полтавській області. Це майстер-клас від Влада Ями, який проходить безкоштовно для всіх охочих. Тому сьогодні така подія, мені здається, у місті відбувається вперше. І, можливо, нам вдасться зробити його традиційним.

Повчитись танцювати з Владом Ямою вдалося близько 600 полтавцям.