Танцювати до Полтави приїздили з Кременчука, Києва та Дніпра

Аліна Боровик, журналіст:

- Котрданси, кадрилі, польки та українські народні танці. Так у краєзнавчому музеї вдруге відбувається земський бал. Дрес-код біло-зелений - кольори прапору Полтави.

Завітали до нашого міста професійні танцюристи зі столиці. Ігнат Тарбецький один з небагатьох кавалерів, котрий дотримався дрес-коду.

Ігнат Тарбецький, учасник земського балу:

- Завітали, тому що почули дуже гарні відгуки саме про земський бал. І вирішили, що буде дуже добре, якщо ми завітаємо, продемонструємо себе, Київської студії і, власне побачимо, познайомимось з іншими танцюристами.

Земський бал у Полтаві уже вдруге. І минулого року тут була пані Вікторія. Приїздить з Дніпра. Зізнається, - обожнює танцювати.

Вікторія Сергєєва, учасниця балу:

- Відчуття такі, відчуваєш себе королевою, принцесою. Де ще можна одягти таку сукню, куди? У мене навіть весільної такої сукні не було. А тепер ось мені у моєму віці дуже гарному, моєму улюбленому, можу одягти таку сукню прийти і танцювати на балу.

А пані Ганна завітала зі своїм сином з Кременчука. Це її партнер по танцю. Навчаються самостійно. Говорить, - головне - бажання. А інше - дрібниці.

Ганна Лютич, учасниця земського балу:

- Ми готувались спеціально для балу. Але перед тим, ми ще збирались у скверах. Просто я дуже захоплююсь танцями, цим літом вирішила збирати знайомих у сквері і розучувати з ними різні напрямки танцю.

Загалом на паркеті були танці кінця 18, початку 19 століття.