Сергій Каплін звернувся до суду з вимогою скасувати високі зарплати керівництва Полтави

Підготовче судове засідання справи за адміністративним позовом Сергія Капліна до Полтавської міської ради про визнання протиправним скасування рішення відбулося в окружному адмінсуді. Сергій Каплін говорить: звернувся до суду з вимогою скасувати високі зарплатні керівництва Полтави.

Сергій Каплін, позивач:

-  Я прошу вас залучити, у якості третіх осіб, виконком Полтавської міської ради і перенести засідання суду до вирішення питання по суті залучення представників, аби воно відбувалося в рамках уже залучених представників.

Руслан Божко, представник відповідача міської ради:

- Говорячи про виконавчий комітет Полтавської міської ради, поряд з тим він зазначає про працівників, мова йде саме яку особу просить позивач залучити, залучити органи самоврядування виконавчий комітет Полтавської міської ради.
Повернувшись із нарадчої кімнати, суд ухвалив.

Наталія Алєксєєва, суддя Полтавського окружного адміністративного суду:

- Задовольнити клопотання Капліна Сергія Миколайовича, представника Полтавської міської ради про залучення третьої особи, залучити до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору виконавчого комітету Полтавської міської ради. Встановити тертім особам 5-денний строк з дня вручення цієї ухвали для подання пояснень щодо позову.

Сергій Каплін говорить: на справедливий суд не розраховує, свою думку аргументує.

Сергій Каплін, позивач:

- Я у такий спосіб хочу повернути назад нормальні заробітні плати керівникам Полтавського міськвиконкому: Шамоти, Рекотову, Чепурка, Юрченко і т. д. За місяць-серпень складає 42 тисячі гривень, це те, що випало на карточку, а реальна зарплата буде складати 60 тисяч гривень. І сьогодні суд Удовіченка молодшого син розглядає мій позов щодо скасування цих заробітних плат. Якщо цей суд керує папа начальника суда, то він прийме правильне рішення? - Звичайно ні. І через це ми будемо звертатися до Президента Зеленського, я наголошую, до Генерального прокурора, до віх органів, які покликані, згідно Конституції, стежити за чесною діяльністю судді.

За словами судді Полтавського окружного адміністративного суду, наступне підготовче судове засідання планують провести 16 жовтня о 10 годині.