Із засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном обласної ради

Засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном відбулося в Полтавській обласній раді. Проходило воно за участі тимчасово виконуючого обов’язки голови Полтавської облдержадміністрації Олега Пругла та заступника голови облради Анатолія Ханка. Розглянули низку проектів рішень, а також листів та звернень до облради. Зокрема, розглядали питання приватизації та оренди нежитлових приміщень в Полтаві та області, виконання обласного бюджету за перше півріччя 2019 року та інші. Також погодили виділення коштів на закупівлю автомобіля Hyundai Elantra у користування Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА:

- Згідно міністерського розпорядження, має існувати, так звана, виїзна група на випадок запобігання проявів насильства в сім’ї та забезпечення прав чоловіків та жінок. В цьому автомобілі буде виїзний працівник поліції, працівник ювенальної превенції, а також працівник нашого закладу.

Рішення ухвалили всіма депутатами одноголосно. Окрім цього, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту попросив погодити виділення коштів на закупівлю автівки Fiat Doblo Panorama для дитячого обласного оздоровчого табору «Маяк».

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА:

- Зараз там автомобіль 1986 року випуску, ВАЗ-2104, він прийшов уже в повну негодність, тому прошу погодити.

Даний проект рішення ухвалили одностайно.

В свою чергу, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко попросила погодити виділення службових автівок кільком інтернатам, що розташовуються в сільській місцевості.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації:

- Річ у тому, що в 2014 році з двох будинків-інтернатів було направлено в зону АТО дві «швидкі допомоги», будинки знаходяться на сільській території, тому вони необхідні для підвезення підопічних до лікарень. Автомобільний транспорт поновлювався в будинках-інтернатах в 2003 році.

Комісія погодила виділення коштів. Інтернат у Вишняках має отримати автомобіль Hyundai Tucson, Ліщинівка - Skoda Octavia, Токарі - Renault Dokker, центр - Renault Lodgy.