Подробиці кривавої сутички між двома спортсменами

У полтавський супермаркет вночі зайшов закривавлений хлопець. Йому надали першу допомогу та викликали швидку. Постраждалий - юний майстер спорту, - на особистій сторінці у Facebook повідомляє його тренер з тхеквондо.

Юрій Шавиро, тренер з тхеквондо: 

/цитата зі сторінки на Facebook/
«Один з кращих спортсменів міста Полтава з тхеквондо майстер спорту Вадим Боярин (спортсмен з вадами слуху) був важко травмований численними ножовими пораненнями. Близько 500 метрів пройшов за допомогою у людне місце.»
Як повідомляють у поліції, вночі два 19-річних спортсмени з вадами слуху зібрались на квартирі. Ймовірно, вживали наркотики - припускають правоохоронці. Виник конфлікт і вони порізали один одного ножем. Після чого один дійшов до магазину, де йому викликали швидку.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини: 

- Виник побутовий конфлікт, який переріс у бійку. Потім обоє застосували ножі. Оскільки є тілесні ушкодження і в іншого, порізи, зараз поліція встановлює, що стало причиною такого конфлікту. Крім закривавленої картини і слідів боротьби, було виявлено предмет схожий на вживання наркотичних засобів.
Обидва хлопці у міській клінічній лікарні при свідомості. Один - у тяжкому стані. Йому перелили кров. Зараз знаходиться у реанімаційному відділенні.

Назарій Дідик, лікар-травматолог:

- Хворому було надано медична допомога, яку він потребував. Стабілізували стан його до повної стабільності, ушиті всі рани і піднято хворого в реанімаційне відділення.
Інший юнак отримав менше тілесних ушкоджень, - говорить лікар. Перебуває у травматологічному відділенні.

Назарій Дідик, лікар-травматолог:

- Різниця в госпіталізації - 10 хв. Йому так само було надано медичну допомогу, але його стан - стабільний. Він перебуває на етапах до обстеження. Обоє у свідомості, але в одного хворого стан важкий, а інший стабільний.
Спілкуватись з хлопцями правоохоронцям та лікарям допомагає сурдоперекладач. Триває судмедекспертиза. Після визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень , стане відомо, яка відповідальність загрожує обом юнакам.