Матеріальну допомогу до професійних свят отримають працівники галузі освіти та поштарі

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. На ньому було винесено ряд важливих питань. Одне з них - про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та захисту населення міста Полтава «Турбота» на 2019 рік. 8 млн. 722 тис. грн. виплатять матеріальної допомоги до Дня працівників освіти. Активно підтримали це рішення представники команди Андрія Матковського. Член виконкому Полтавської міської ради Володимир Запара розповів: для команди Андрія Матковського питання освіти - пріоритет, адже освіта - це сфера, яка визначає сьогодення і майбутнє.

Володимир Запара, член виконкому Полтавської міської ради:

- Проголосували за те, щоб кошти були виділені. У нас 12 тис. 470 освітян. Отримають по програмі «Турбота» кошти, що дуже добре, адже, це велике свято для міста, тому що всі ми в свій час проходили в школі заняття, ми знаємо дуже багато керівників, вчителів , які і зараз працюють. Тому це правильне рішення. На наступній сесії Андрій Матковський буде вносити пропозицію збільшення надбавки за престижність працівникам освіти. Будемо сподіватися, що це рішення пройде у сесійну залу, депутати підтримають. 

Також, проведуть виплату матеріальної допомоги поштарям до Всесвітнього дня пошти на загальну суму майже 500 тис. грн, - говорить Володимир Запара. У свій час цю премію започаткував Андрій Матковський. Загалом, на засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради було винесено дванадцять питань.