Тетиторіальний центр соціального обслуговування Київської райради відсвяткував 20 років

Територіальному центру соціального обслуговування Київської районної ради виповнилось 20 років. На день відкритих дверей завітав голова Київської районної ради Сергій Синягівський.

Сергій Синягівський, голова Київської районної в м. Полтава ради:

- У терцентрі діє університет 3-го віку, де є 6 факультетів і це нікого не дивує, але студентами сама цього університету уже близько 260 чоловік. І вони здобувають професію. За 20 років територіальний центр Київського району зміг допомогти багатьом особам, які є інвалідами, одинокими. Я думаю, він у цьому буде удосконалюватися.

Територіальний центр обслуговує полтавців Київського району, які потрапили у складні життєві обставини. Допомагає одиноким пенсіонерам та особам з інвалідністю від 18 років.

Людмила Кабак, начальник Терцентру соц.обслуговування виконкому Київської районної в м. Полтава ради:

- Працюють декілька відділень. Це відділення соцдопомоги вдома, де працюють соцробітники і вони надають одиноким громадянам похилого віку на дому послуги. У нас є відділення денного перебування. Це відділення, яке займається реабілітаційними послугами.

Тут можна сходити на масаж, у перукарню, займатись на тренажерах, сходити до бібліотеки та різних гуртків. Пані Валентина відвідує територіальний центр уже 10 років.

Валентина Потькало, відвідувачка територіального центру:
- Я закінчила і комп`ютерні курси тут. Це безкоштовно. Люди дуже терпеливі. Ми ж калітіки-гастрітики. Нам все не так. Уже такий вік і вони це розуміють і підтримують нас оце.

Цьогоріч у територіальному центрі надали допомогу близько 4 тисячам полтавців.