Щасливі, бо тепер - студенти: в ПДАА відбувся вечір першокурсника

Щасливі, бо тепер справжні студенти. У Полтавській державній аграрній академії відбувся вечір першокурсника. Цьогорічний формат - це комп’ютерна гра . Там вони мали змогу представити свої групи та презентувати свої таланти.

Юлія Маріц, першокурсниця ПДАА:

- Готувалися довго, готувалися ночами, до четвертої ночі. Я буду брати участь у КВН, також буду співати і танцювати. Ми самі придумували і робили постановку, хлопці, які до цього вже грали. Дуже багато ставили таких моментів, як пісні, ми під них готували танці, все дуже насичено і гарно.
Не менше готувалася і ця група. Після виснажливих тренувань - збиті коліна та найголовніше - позитивні емоції та згуртованість.

Олександр Хуторний, першокурсник ПДАА:

- Емоції - це «Вау». Це дуже позитивні емоції, збиті колені. - Чому? Тому що у нас класний хореограф, який з нас на максимум все вижимає. У нас будуть жарти, пісні та танці.
Поліна Сніжко, першокурсниця ПДАА:

- Емоції зашкалюють, ми дуже хвилюємося перед нашим виступом, все дуже круто, мені подобається.

Діана Лобліна, першокурсниця ПДАА:

- Знайомилися ми під час підготовки тому що кожен на своїх заняттях і часу не було.
Допомагали готуватися та вигадувати жарти - старшокурсники .

Іван Олексієнко, студент ПДАА:

- Брали гумором, жартом, писали власні жарти.
Олександр Тарасовський, студент ПДАА:

- Жарти про академію, про життя студентів.
Організатор заходу « Вечір першокурсника» - Дмитро. Говорить:  три тижні підготовки не пройшли даремно, результат видно ж одразу. Згадує: колись і сам брав участь, тому розуміє хвилювання першокурсників.

Дмитро Томенко, організатор заходу «Вечір першокурсника ПДАА»:

 - Ми намагалася якомога ближче бути до сучасної молоді, щоб і формат побудувати такого роду. Це буде показ талантів наших першокурсників. Виступає всі шість факультетів, вони демонструють свої вокальні, хореографічні, гумористичні таланти. Кожен першокурсник так само хвилюється, там дуже велика напруга за кулісами.
Завітав на вечір першокурсника і депутат Полтавської міської ради, представник команди Андрія Матковського Олександр Глазов. Згадує: здавалось, нещодавно був головою студентської ради ПДАА , нині ж - депутат міськради та продовжує співпрацювати і створювати належні умови для студентів академії.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради:

- Ставши депутатом, продовжую співпрацювати і шукати можливості підтримки і створення нових умов для розвитку студентів. Я підтримую їх ініціативи, допомагаю в організації, саме головне, спілкуючись, допомагаю їм створювати їх ініціативи та реалізовувати їх. Сьогодні ми будемо оглядати їхні можливості і, таким чином, можна поспостерігати, які у нас круті зірки можуть з’явитися і, звісно, допомогти їм реалізуватися у їх житті.

Цьогоріч до академії вступило близько шістсот першокурсників, - говорить ректор ПДАА Валентина Аранчій

Валентина Аранчій, ректор ПДАА:

- Це діти, які місяць тому були дітьми, школярами. Зараз вони вступили до вищого навчального закладу. Тому така когорта дітей, а зараз вже студентів, до нас прийшла і зараз уже традиційно долучаємо їх до традиційних свят, конкурсів, художньої самодіяльності, спортивних заходів. Це близьке знайомство зі старшокурсниками, з нами, адміністрацією.
З початку навчального року минуло майже місяць та кожен з студентів вже встиг освоїтися у навчальному закладі, - такі результати дають спільні репетиції до таких заходів.

Тамара Шаравара, проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку ПДАА:

- Показати свої здобутки, таланти, уміння - ректорат академії прийшов підтримати своїх першокурсників. Щороку така традиція. Ми святкуємо з ними перше життєве свято, як починаємо навчальний рік, а потім через чотири роки проводжаємо їх і звичайно підтримуємо їх знову , коли вступають на рівень магістра.
На святі першокурсники демонстрували таланти та зарекомендувати себе перед іншими студентами як яскраві та креативні особистості.