Секретар міськради Олександр Шамота прокоментував петицію, у якій полтавці просять звільнити його з посади

Петиція про звільнення Олександра Шамоти з посади секретаря Полтавської міської ради за тиждень часу набрала вже більш ніж необхідні 250 голосів. Автор петиції - Єгор Мкртчян, нагадаємо, вимагає звільнити чиновника, цитата,- через розпиття алкогольних напоїв на робочому місці та у робочий час, непрофесійне виконання службових обов'язків. На думку Єгора Мкртчяна, влаштовувати гучні святкування з алкоголем, не сумісні з робочою діяльністю та виконанням службових обов'язків посадовця такого рангу. У Полтаві залишається величезна купа невирішених проблем у комунальній галузі та галузі пасажирських перевезень - йдеться у петиції.
Відповідно до законодавства, тепер її повинні розглянути на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.
Нагадаємо, петиція була оприлюднена 18 вересня. Автор подавав її значно раніше, але оприлюднення блокували, аргументуючи це тим що така петиція ображає честь та гідність Олександра Шамоти.
Сам секретар міської ради говорить, що інформація в петиції не відповідає дійсності, чи йтиме з посади добровільно - не коментує.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради:

/телефоном/ - Питання буде винесено на засідання профільної комісії , вони будуть вирішувати, що робити з петицією, яку підписали 65 підписів з однієї ай ті адреси та якщо там неправдива інформація.

Голова найбільшої фракції у міськраді Андрій Матковський впевнений, що депутати прислухаються до петиції та підписів під нею.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Ті нездорові процеси , які зараз відбуваються у міській раді, перехід депутатів з однієї фракції в іншу, винесення непідготовлених питань на сесії, не проведення сесії, не виконується програма ЖКГ і тд. Це говорить про те, що Олександр Шамота не став лідером серед депутатів, він їх не об’єднує, я вже не кажу про ті п’янки, про ті заробітні плати, про родичів, яких працевлаштовують, про збільшення штату міськвиконкому. Тому я впевнений, що пропозицію звільняти секретаря міської ради підтримає і моя фракція і інші депутати. Треба робити перезавантаження міської ради.

Збір підписів на підтримку петиції щодо звільнення Олександра Шамоти триватиме ще 52 дні. На 26  вересня підписантів петиції було вже більше трьохсот.