У школі №27 відбулось засідання обласної спеціально-дослідницької групи в контексті Нової української школи

У стінах Полтавської загальноосвітньої школи № 27 відбулось чергове засідання обласної спеціально-дослідницької групи «Проектування - як метод пізнання в освітній галузі технології», яка працює над темою «Формування технологічних компетентностей та конкуренто спроможної особистості» в контексті Нової української школи. На ньому кращі вчителі області переймають досвід один одного та діляться цікавими надбаннями, які були за цілий рік , щоб вмотивувати учнів шкіл до роботи.

Валентина Чемшит, методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної освіти імені М.В. Остроградського:

 - Всі новинки ми апробуємо в себе на засіданнях, методи, технології, а потім виносимо на загал, на курси підвищення кваліфікації вчителів, на семінари міжнародні. Сьогодні новинка така буде як майстер-класи, які повинні робити вчителі технології, тому що зараз немає такої технології з трудового навчання, а діти виготовляють проект, використовують технології.

Цього разу зібралося на засідання 22 вчителі трудового навчання . Тематика майстер-класів «Подих Франції».

Юлія Приходько, вчитель трудового навчання Полтавської гімназії № 17:

- Майстер-класи, які сьогодні будуть проходити - це і виготовлення цукерок, виготовлення цікавих листівок, тобто, дуже таких пов’язаних з Францією виробів, які дуже чітко прослідковують стиль Прованс і, зокрема, це цікаво дітям на сьогодні, які стилі вивчаємо на уроках трудового навчання і ці стилі впроваджуємо в їх повсякденне життя.

Такі засідання відбуваються з 2004 року.