Під час осінньої призовної кампанії на строкову військову службу буде призвано 600 чоловіків

1 жовтня стартує призов на строкову військову службу. Під час осінньої кампанії з обласного збірного пункту до військ буде призвано орієнтовно 600 хлопців. Служитимуть у ЗСУ, Нацгвардії, Державній прикордонній службі та Державній службі спеціального транспорту.

Владислав Литовченко, заступник військового комісару Полтавщини:

- До участі ООС не залучаються. З метою накопичення, підготовлення військово-навченого ресурсу призовників, призов для комплектування Збройних Сил сплановано провести лише через навчальні центри. Тобто, всі 100% призовників будуть потрапляти у навчальні центри ЗСУ.
Хлопців відправлятимуть до навчальних центрів у кілька етапів. Перший триватиме з 7 по 18 жовтня.

Владислав Литовченко, заступник військового комісару Полтавщини:

- Ми повинні відправити 58% від усього визначеного нам завдання. Другий етап - це кінець листопада. Завершення його буде аж 4 грудня.
Термін строкової служби для призовників - 18 місяців, для тих, хто має вищу освіту - рік. Військовий комісар Полтавщини Дмитро Губський прозвітував про цьогорічний весняний призов. Відмітив кращі збірні пункти.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавщини:

- Великобагачанський, Гадяцький, Глобинський район, місто Горішні Плавні, Диканський, Зіньківський, Кобеляцький, Козельщенський, місто Кременчук, Лохвиця, Полтавський район, Решетилівський, Хорольський, Семенівський.
Військовий комісаріат нагадує, - якщо ви чоловік від 20 до 27 років і повістка не прийшла, маєте самостійно у 10-денний термін прийти до військового комісаріату для проходження призовної комісії.