Кіоск, через який ледь не побилися, - зник

У Полтаві зник кіоск. Про це повідомляє власник МАФу Володимир Пронь.

- Вночі самим незрозумілим образом кіоск зник, благоустрій його забрав.

Нагадаємо, напередодні, 11 вересня під час демонтажу цієї тимчасової споруди на перехресті вулиць Стрітенська та Небесної Сотні розгорівся скандал. Тоді власник зайшов всередину та не дозволив зносити. Наступного дня підприємці та працівники кіосків вийшли на мітинг проти вибіркового демонтажу МАФів. Тоді їм вдалось поспілкуватись з представниками «Рідного міста», головою профільної комісії, заступницею міського голови Тетяною Юрченко та заступником міського голови Олексієм Чепурком. А сьогодні, - каже Володимир Пронь, - ми бачимо бандитизм від «Рідного міста».

Володимир Пронь, приватний підприємець:

- Ніяких приписів. Ми ж домовились у них у кабінеті, що це буде у юридичному полі. Вирішиться, але вони вирішили по-бандитськи вночі його украсти. Чепурко дав команду прибрати саме цей кіоск. Тому що це їхня політична думка, що треба прибирати конкретні кіоски. Тому що навколо нас знаходяться ще 2 кіоски, які ні по яким нормам не можуть стояти, але вони стоять.  


Співвласник МАФу говорить, - на компроміси під час розмови представники міської влади не йшли. Дозвіл на розміщення продовжувати відмовились навіть, коли пропонували перенести кіоск на інше місце та переобладнати його за сучасними вимогами.

Богдан Корнієнко, приватний підприємець:

- У них одна відповідь: - «Це політичне рішення. Ні, це політичне рішення.» Нам просто уже цікаво у чому полягає їхня політичне рішення, у витравлюванні підприємців міста Полтави, чи я не можу зрозуміти. Яке це політичне рішення, яке забирає робочі місця, яке не дає заробляти і не дає надходження до міста. Чепурко і Юрченко: - «Ні», чітке ні звучало.

Начальник прес-служби міської ради Віталій Улибін повідомив, - МАФ демонтували 25 вересня о 8:15 ранку у рамках чинного законодавства. Є відповідне рішення комісії по розміщенню тимчасових споруд та приписи. Підприємці ж говорять, - чи законно діє міська влада - вирішить суд.