Подільська райрада провела фестиваль творчості людей поважного віку

Виставка рукоділля, декламація віршів, гуморески та хор. У Полтаві відбувся фестиваль творчості людей поважного віку. Має назву "Літа на осінь повертають".

Тетяна Коханська, учасниця фестивалю з Оржиці: 

- Ансамбль створений у нас у січні 2017 року. Функціонує він 2 роки. Учасники у нас дуже різноманітні. Найстаршій учасниці – 82-й рік. А є - 65, 70, 75. Ми з одним із учасників створили цей колектив. Люди дуже хочуть ходити. Людям пенсійного віку немає де бути.

Ансамбль «Берегиня» з Хоролу існує уже 10 років. Пані Раїса - його учасниця від заснування. Впевнена, - на пенсії життя тільки починається.

Раїса Шемшур, учасниця фестивалю з Хоролу: 

- Ми виступаємо по вулицях. Бо ті з ціпочками не дойдуть у районі нас чекають люди. І наскільки воно дає нам потенціал життя. І сьогодні ми збираємось такі раді, чудові, що не поза увагою залишились області, що і нас запросили.

Організовує фестиваль подільська районна рада у місті Полтава. Таке дійство розгортається уже 11-й рік поспіль. І на цьому зупинятись не планують.

Андрій Каркач, начальник управління соцзахисту населення Подільської райради: 

- Це прекрасний вік. 3-й вік нових звершень, нових досягнень. Новий період розвитку творчості. Тому це дуже велике щастя, я завжди тішуся з того, що кожного року у нас все більше і більше приєднується колективів.

Всього на фестивалі зібрались люди поважного віку з 17 районів Полтавщини.