Полтава: п’яний працівник правоохоронних органів побив людей

Полтава: п’яний працівник правоохоронних органів побив  людей

29 вересня, між 21:00 та 22:00 годиною у Полтаві двоє п’яних чоловіків завдали тілесних ушкоджень кільком громадянам. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник поліції Полтавської області Андрій Замахін.

Подія сталася у Подільському районі біля одного із житлових будинків по вулиці Небесної Сотні.

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) та частиною 1 статті 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. У ході роботи слідчо-оперативної групи встановлено, що одним із фігурантів конфлікту є працівник батальйону патрульної служби особливого призначення «Полтава». У зв`язку з цим, матеріали досудового розслідування скеровуються до Теруправління ДБР для проведення подальших процесуальних дій за підслідністю.

«За моїм наказом призначене службове розслідування, після завершення якого буде прийняте управлінське рішення про доцільність перебування даної особи в органах поліції. Ми категорично засуджуємо такі дії з боку будь-кого, а тим паче працівника правоохоронного органу! З такими нам явно не "по-дорозі". Принагідно інформую, що ми завжди відкриті до діалогу і закликаю громадян негайно повідомляти нам про будь-які порушення з боку правоохоронців. Реагування буде миттєве, об`єктивне та законне!», - написав Андрій Замахін.