Завдяки реалізації програми «Бюджет участі» Крутий Берег має сучасний дитячий майданчик

Замість старих гойдалок та заростей - нові гірки, тренажери та лавки, а ще аніматори з показовим шоу та конкурсами для діток, - так у селищі Крутий Берег святково відкрили сучасний дитячий майданчик. Реалізували його завдяки «Бюджету участі», - розповідає селищний голова Крутого Берега, представниця команди Андрія Матковського Світлана Харенко.

Світлана Харенко, селищний голова Крутого Берега:

- Тут були зарості, були старі гойдалки, ми все демонтували, розчистили, поставили велику гірку, тренажери. Дуже багато лавочок, також огорожа, щоб і машини їздили і дітки комфортно відчували себе. У нас бюджет участі півмільйона. Відтепер малеча має сучасний простір для активного відпочинку та ще, що дуже важливо, - спілкування між собою.

Світлана Лисенко, заступник голови селища Крутий Берег:

- Не всі мають змогу їздити на гуртки, а цей майданчик буде виходом, щоб діти чимось займалися і були в якійсь групці, в якомусь колективі - це спілкування з дітьми. З онуком завітала на відкриття пані Надія.

Надія Горжій, завітала на відкриття:

- Це така радість дітям, прийдуть дітки і що ж у нас один тільки майданчик, і то не дуже гарний, а тут - скільки тренажерів і це для діток радість.
Пані Ольга має двох діток, говорить: раніше було проблематично знайти, де гуляти малечі, адже на місці цього майданчику стояли гойдалка з гнилими дерев'яними опорами та ненадійна карусель, тож, дітей відпускати гуляти було небезпечно.

Ольга Зорік, завітала на відкриття:

- Діти задоволені, вони мріяли давно про цей майданчик, діти дуже задоволені, що нарешті настав день відкриття, вони всі дуже чекали .01.06-01.10 І батькам тут можна відпочивати, бо є тренажери для дорослих.Настя і Віра, завітали на відкриття:

- Мені майданчик дуже подобається, на ньому багато чого новенького і все супер. Тут дуже красиво, є гойдалки і гірки.
Завітала на відкриття дитячого майданчику і представниця команди Андрія Матковського, депутат міської ради Юлія Мелкумова. Розповідає: хотілося, щоб таких майданчиків з’являлося побільше, а особливо, в селищах.

Юлія Мелкумова, депутат міської ради:

- Це, дійсно, свято для крутобережна, тому що такого ще не було, дітки дуже задоволені, всі задоволені. Як у місті є багато дитячих майданчиків, то на Крутому Берегу такого майданчику ще не було, дітям буде, де розважатися і розвиватися.
Реалізовувати подібні проекти мешканці селища Крутий Берег планують і надалі.