Три тижні в одній з багатоповерхівок Полтави немає газу

Замість газової плити - електрочайник та мультиварка. Так розпочинається кожен ранок полтавця Сергія Шермана, який мешкає за адресою вулиця Соборності 73/1. А все тому, що третій тиждень без газу. Через аварію «Полтавагаз» відключив 62 квартири за цією адресою.

Сергій Шерман, мешкає за адресою вул. Соборності 73/1:

- Більше у мене не виявилось приборів, на яких можливо б було готувати їжу. Більшість у нас так у домі так робить, але нескінченно продовжуватись не може.
Нині ні приготувати їсти, ні попрати одяг та навіть не покупатися, - скаржиться полтавець Дмитро Шеїн.Говорить: звертався до «Полтавагазу» там відповіли:

Дмитро Шеїн, мешкає за адресою вул. Соборності 73/1:

- Аварийная ситуация была возле четвертого подъезда, утечка газа на задвижке, она была сменена, то есть «Полтавагаз» сейчас технически может включить газ. Но «Полтавагаз» требует заключить индивидуальные договора на обслуживание внутренних колонок, плиты газовой, труб. Плюс, чтобы заключили договор на обслуживание наружной системы газа.
Мешканці будинку говорять: договори уклали ще не всі, адже на це потрібен час, натомість «Полтавагаз» вмикати газ не збирається, тож, почали звертатися і до представників міської влади.

Лариса Дівицька, мешкає за адресою вул. Соборності 73/1:

- Ходили до депутатів, в приймальню «Рідного міста», до пана Удовіченка до секретаря. Ми попереджаємо -  будуть акції громадянської непокори. Сказали, що було судові розгляди і прийнято на рівні міськвиконкому, що міськвиконком не повинен втручатися в справи «Полтавагазу», але вони розташовані на території полтавської громади і до кого нам звертатися?
Олена Бакало, мешкає за адресою вул. Соборності 73/1:

- Господин Шамота сказав - сьогодні буде договір - завтра буде газ, він на стороні «Полтавагазу» - це і так зрозуміло, людей він ні за що не тримає і він нам ніякої допомоги не оказав.
Представники «Полтавагазу» відмовляються коментувати ситуацію, натомість, ми надіслали інформаційний запит, щоб зрозуміти, коли буде відновлено газопостачання.