Депутат міськради Олександр Глазов: «У робочий час представники міської влади повинні працювати, а не займатись популізмом»

На стадіоні «Динамо», що у Полтаві відкрили майданчик для воркауту. На його облаштування з міського бюджету витратили півтора мільйона гривень.

Олексій Більчич, заступник голови Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України:

- Бажання було завжди його оновити зробити комплексним, як завжди, гроші у громадській організації відсутні тому звернулися до Полтавської міської ради і з проханням допомогти коштами. Пообіцяли підтримати в подальшому ще таке саме покриття на волейбольному майданчику.

На відкритті майданчику були присутні секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, четверо заступників міського голови, цілий ряд депутатів Полтавської міської ради та голова комісії зі спорту та Полтавської Федерації футболу Олександр Кудацький.

Олександр Кудацький, голова комісії зі спорту, Полтавської Федерації футболу:

- Ми отримали непоганий майданчик і він комплексно виглядає. На цей майданчик було виділено півтора мільйона гривень. Цей майданчик дорогий тому що, ви бачите, і тренажери дорогі і саме покриття бетонні роботи ,в цьому місці потрібен такий майданчик.

Депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов говорить: вважає, що у робочий час представники міської влади повинні працювати, а не влаштовувати показові відкриття. Додає: майданчик створений для дітей, щоб вони займалися спортом, а не для урочистого відкриття.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міськради:

- Сьогодні на відкритті будуть змушувати приходити порадуватись відкриттю спортсменів, які зайняті процесом. Це безпосередньо їх завдання роботи, замість того, щоб виконувати свої повноваження вони приходять на відкриття і займаються популізмом.

Окрім цього Олександр Глазов додає:

Олександр Глазов, депутат Полтавської міськради:

- Тут беруть участь ті люди, які блокують на даний момент проекти, які подали безпосередньо мешканці. У мешканців є бажання подати на проект «Бюджет участі» в більшості це дитячі, спортивні майданчики, які мешканці вважають, що вони повинні бути у них у дворових приміщеннях, або в якихось мікрорайонах і команда «Рідного міста» не реалізовує ці проекти та приходить піаритись на тих проектах, які по програмі повинні і так реалізуватися.

Спорт повинен бути для всіх, а не тільки для спортсменів , - переконана начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко.

Олена Бабенко, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому:

- З міського бюджету виділили півтора мільйона гривень на влаштування ось такого майданчику сучасного, молодіжного. А з іншого боку відкриття подібних майданчиків не повинно ставати популістичним якимось заходом, а, власне, бути на постійній основі будувати такі майданчики потрібно постійно, збільшувати їх кількість у нашому місті. Величезна купа проектів подана саме по будівництву таких майданчиків ближче, власне, до людей, а не на спортивних комплексах десь у дворах, спальних районах і, я вважаю, що саме це повинно стати вектором розвитку спортивного напрямку у нашому місті.

Олександр Глазов додає: у пріоритеті міської влади повинен бути розвиток спорту абсолютно для всіх категорій людей, а не для окремих.