Поліцейського, який п’яним напав на людей, звільнили з поліції, а його керівництво – із займаних посад

Поліцейського, який побив двох громадян у Полтаві на вулиці Небесної Сотні, звільнено. Про це на своїй сторінці повідомив керівник Національної поліції Полтавської області Андрій Замахін.

За результатами службового розслідування комісією ГУНП Полтавщини, Наказом №1536 фігуранта звільнено з поліції, а його керівництво - із займаних посад. Матеріали службового розслідування ми також направимо до ДБР для приєднання до матеріалів кримінального провадження.

Поліцією були відкриті два кримінальних провадження: одне - за частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України (санкція - від 5-ти до 8-ми років позбавлення волі), друге - за статтею 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Оскільки один із фігурантів є сержант поліції, матеріали кримінальних проваджень будуть скеровані до Теруправління ДБР за підслідністю.

Відомо, що правопорушник – сержант поліції був з батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава», який прийшов на службу в батальйон у 2014 році і в основному ніс службу в зоні АТО та ООС.

«…Весь колектив поліції області висловлює свої співчуття потерпілим громадянам та категорично засуджує дії вже колишнього правоохоронця та його спільника. Ми максимально сприятимемо слідчим ДБР у обєктивному, прозорому та законному розслідуванні», - написав Андрій Замахін.