Відбулась обласна нарада директорів мистецьких шкіл Полтавщини

У музичному коледжі мистецтв імені Миколи Лисенка відбулась обласна нарада директорів мистецьких шкіл Полтавської області. У ній взяли участь 44 директори закладів. Говорили про підсумки роботи.

Валентина Вождаєнко, директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації:

- Збережений контингент, не дивлячись на децентралізацію, не дивлячись, що вона по-різному проходить, збережені всі мистецькі навчальні заклади, доповнені нові здобутки нових дітей, головне, що багато учнів наших мистецьких шкіл є вступниками до вищих навчальних закладів 1-2 акредитації та консерваторій це, напевно, - найголовніше.

Близько сорока обласних заходів проведено для викладачів, дітей та творчих колективів з початку року, - говорить директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури Ліна Богодиста.

Ліна Богодиста, директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури:

- Це і наради, і семінари, і майстер-класи, і виставки, концерти, олімпіади, величезна кількість відкритих публічних заходів для громади. І загалом підсумки діяльності, наша мета зберегти контингент, зберегти мережу, мережа складається з 44 навчальних заклади і розставити акценти, пріоритети діяльності мистецьких установ.

Також обговорили подальші плани.