Підприємці міста стверджують, що влада Полтави без аукціону здає в аренду приміщення

Підприємство «Агросельхозтехніка» може отримати в оренду приміщення без аукціону. На сайті міської ради опубліковано відповідне розпорядження секретаря міської ради Олександра Шамоти. А саме - віддати в оренду будівлю по вулиці Панаса Мирного, у зв`язку з відсутністю інших претендентів. Проте, претендент є, - запевняє Володимир Визір. Кілька разів звертався до міської влади з цього приводу. Вперше ще у березні цього року.

Володимир Визір, приватний підприємець:

- Я підійшов до Наталії Володимирівни, вона займається питаннями оренди майна. Усно запитав можна написати договір на це приміщення. На що мені відповіли категорично ні, тут уже зайнято, тут уже комусь. Підійшов до секретаря міської ради Шамоти Олександра, на що він мені відповів, а він тут при чому.

Минуло пів року, а приміщення досі занедбане. Пан Володимир звернувся до міської влади з проханням надати приміщення в оренду вдруге. Цього разу уже з офіційною заявою прийшов 9 вересня. А через кілька днів, 12 вересня, з`явилось розпорядження секретаря міської ради, де написано - претендентів немає.

Володимир Визір, приватний підприємець:

- Мені відмовили, а договір без аукціону заключили з ТОВ «Агросельхозтехніка», я не знаю, яке те товариство, чи депутата якогось, чи когось з приближених людей. Я буду добиватись розірвання цього договору і проведення здачі майна по процедурі через аукціон, як це і требує закон.

За інформацією прес-служби міської ради, у Олександра Шамоти протягом дня поспілкуватись з приводу цієї ситуації з журналістами часу не знайшлось. Чи надавати приміщення в оренду без аукціону депутати вирішать на сесії міської ради. У свою чергу Володимир Визір звернувся з позовом до суду. Вважає, - порушено його право взяти участь у конкурсі оренди майна.