Влада міста відмовила молоді у проханні створити Центр ініціатив

Бути чи не буде центру молодіжних ініціатив у Полтаві? Це питання вкотре обговорювали на засіданні профільної комісії міської ради. Депутат Володимир Корчака запропонував включити до порядку денного чергової сесії проект рішення про створення такої комунальної установи.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Нагадаю, суть постанови Кабміну. У ній рекомендовано у містах від 40 тисяч населення створювати такі молодіжні центри ініціатив. До мене як до депутата звернулась студентська ініціативна група, студрада, студмер з проханням розглянути дане питання.
Висловити свої побажання прийшли представники молоді. Кажуть, - конче потребують місце для втілення своїх ідей в життя.

Анастасія Голос, активістка: 

- Це робоче місце людей. Місце, куди студенти будуть організовано навчатись. Так само, наприклад, є тут зараз представник у нас нещодавно була полтавська ліга сміху. І я свідок того, як геть зовсім не цивілізовано відбувались репетиції у наших тих самих команд.
Владислав Призов, активіст: 

- Ми не граємо десь у полтавській лізі сміху, ми граємо по всій території України. Сидячи на лавочці в Корпусном саду, неможливо написати проект будь-який.
Молодіжний центр ініціатив планують створити у дворі краєзнавчого музею. Олександр Кудацький –голова постійної профільної комісії вважає - це місце є не доцільним, бо туди не можна заходити вільно у будь-яку пору доби. Проект черговий раз відправили на доопрацювання.

- Ми погарячились, коли проголосували. Не ввійшли повністю в ситуацію.

- Так надайте варіанти.

- Шукаємо, шукаємо.
Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Інший варіант реалізації цього проекту також відповіді ніхто не надає. А Шамота взагалі уникає відповідей конкретних. Все розмито, про те що так це необхідно, пишіть запити і все.
Олександр Глазов переконаний, - молодь ігнорують.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Жодні ініціативи не підтримуються у напрямку створення молодіжного центру. І ми можемо побачити, що розвиток молоді у нашому місці не потрібен конкретним депутатам, які сьогодні на депутатській комісії не підтримали проект рішення про створення хоча б робочої групи, у яку ввійде кожен представник. Від депутатської фракції, для того, щоб не втягувати це питання в політику, а працювати ефективно і щоб створити цей центр в незалежності від політичних поглядів.
Нагадаємо, проект створення центру молодіжних ініціатив активісти неодноразово презентували та обговорювали з депутатами міської ради.