«Слуга народу» Андрій Боблях: «За відмову у пільговому перевезенні треба відповідати»

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект № 0893 Проект Закону про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

Проект передбачає мінімізацію випадків безпідставної відмови водіїв автомобільних транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від передбаченого законом пільгового перевезення громадян.

Депутат Верховної Ради Андрій Боблях, представник партії «Слуга народу» зауважує, що за відмову у пільговому перевезенні треба відповідати:

– Насправді, в даний час, досить велика кількість перевізників відмовляються від того, щоб перевозити пільгові категорії і я сам це бачив на власні очі, тому що їжджу громадським транспортом. І, ви знаєте, це, напевно, правильно, тому що кожен повинен нести відповідальність за те, що він робить, адже перевізникам компенсує місцева влада дані витрати, дані кошти і вони зобов’язані це робити. Якщо їм це не подобається, то це вже інше питання. Багатьом громадянам, які їздять громадським транспортом, також не подобається стан автобусів, не подобається те, що палять за кермом перевізники, вони протестують, але, все ж таки, нічого не змінюється. В даний момент по перевізнику повинна бути відповідальність, тому що це його робота – перевезти тих людей, за яких йому дають компенсацію.