Тимчасову споруду біля ЦУМу мають демонтувати

Тимчасову споруду біля ЦУМу мають демонтувати

Другий апеляційний адміністративний суд Харкова залишив у силі рішення Полтавського окружного адміністративного суду про задоволення позовної заяви Полтавської місцевої прокуратури щодо визнання протиправним та скасування рішення Полтавської міської ради та Паспорту прив’язки. У рішенні, яке оспорювалося, йдеться про надання одному з підприємців дозволу на розміщення тимчасової споруди на земельній ділянці, розташованій у центрі Полтави, для здійснення підприємницької діяльності. Про це на своєму офіційному сайті повідомила прокуратура Полтавської області.

Договір особистого строкового земельного сервітуту, укладений на виконання рішення міськради, всупереч вимогам Земельного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» не зареєстрований у встановленому законом порядку.

Окрім цього, тимчасова споруда має більшу площу, ніж дозволено Положенням про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Полтава, та розташована у межах «червоних ліній» вулиць Соборності та Котляревського. Розміщення споруди не було погоджено з органами Національної поліції.

Наразі прокуратура направила до Полтавської міської ради лист про необхідність вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди.