Полтавська школа №30 отримала дворічний грант - набір WeDo 2.0 та матеріали для занять в рамках програми FIRST LEGO League Junior

Полтавська школа №30 отримала дворічний грант - набір WeDo 2.0 та матеріали для занять в рамках програми FIRST LEGO League Junior

12 українських шкіл незабаром отримають свої набори LEGO Education WeDo 2.0 та Mindstorms EV3, а також методичні набори й поля з місіями для змагань роботів. Переможці виграли гранти від громадської організації “Інноваційні освітні технології” та благодійного фонду “LEGO Fundation”, за сприяння Інституту модернізації змісту освіти. Адміністрації шкіл почнуть впроваджувати міжнародні освітні STEM-програми для дітей FIRST LEGO League в своєму навчальному закладі уже найближчими днями. Про це йдеться на сторінці спільноти FIRST inUkraine у Facebook.

Дворічний грант – набір WeDo 2.0 та матеріали для занять в рамках програми FIRST LEGO League Junior отримала і одна з полтавських шкіл – школа №30.

WeDo 2.0: за допомогою міжпредметної проектної діяльності, що включає проектування, конструювання та програмування робототехнічних моделей, учні починають розуміти, як співвідноситься реальне життя і абстрактні наукові теорії і факти. Завдяки використанню орієнтованих на ключові предмети природничо-наукового циклу початкової школи навчальних матеріалів, WeDo 2.0 допомагає учням навчитися ставити правильні питання і робити правильні висновки про навколишній світ. Учні вчаться визначати проблеми, працювати спільно, знаходячи унікальні рішення і кожен урок здійснюючи нові відкриття.