За 9 місяців цього року на Полтавщині сталося 1247 ДТП: 168 людей травмовані, 34 людини загинули

За 9 місяців цього року на Полтавщині сталося 1247 дорожньо-транспортних пригод. В їх результаті, 168 людей травмовано, 34 людини загинули. Ці дані повідомили на Регіональному форумі із безпеки дорожнього руху, який відбувся у приміщенні Міжнародного «Аеропорту-Полтава». Він об’єднав більше 150 учасників для обміну досвідом та підвищення рівня ефективності впровадження заходів з безпеки дорожнього руху.

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА:

-  Я бажаю всім учасникам нашого форуму плідної праці, бути уважним, ви, на сьогоднішній день, розумієте наскільки мати безпеку руху, наскільки важливо знати правила дорожнього руху, наскільки важливо їх виконувати.

Після форуму головне - об’єднати кращі практики у формі експертів та спікерів, - зауважив начальник Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації Сергій Марчишинець.

Сергій Марчишинець, начальник Управління інфраструктури Полтавської ОДА:

- Коли ми проаналізували саме ту інформацію, ту аналітику, яка на сьогодні існує, то кількість жертв, кількість травмованих людей і фінансові збитки досить колосальні. Але про фінанси можна довго говорити, саме головне - кожне врятоване життя. Ми прагнемо об’єднати найкращі практики у формі експертів, спікерів.

Практично всі водії роблять одні й ті ж помилки, внаслідок чого відбуваються аварії. Найчастіше - це перевищення швидкості, порушення правил обгону, водіння в нетверезому стані та незнання правил дорожнього руху, - зазначив директор «Полтавського регіонального центру безпеки дорожнього руху» Олег Стовба.

Олег Стовба, директор «Полтавського регіонального центру безпеки дорожнього руху»:

 - Наша країна за один рік від ДТП втрачає приблизно 3,5% внутрішнього валового доходу, що складає, приблизно, 4,5 мільярда доларів США. Це значні економічні втрати для нашої держави.

Олег Стовба додав: щоб зменшити кількість аварій на дорогах потрібно виокремити найголовніші заходи щодо підвищення безпеки.