Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

Про стан підготовки основ для будівництва сучасних спортивних майданчиків у 2019 році говорили на постійній комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Олександр Буцький поділився, - успішний тендерний процес дозволив зекономити 7,5 мільйона гривень. Вони підуть на закупівлю нового спортивного інвентарю. У планах - футбольне поле у школі «Горпинка» в обласному центрі та 8 - по області.

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації:

- Ми будемо закуповувати ще ряд полі футбольних, саме покриття. Знову надамо співфінансування, тобто, припустимо, беремо школу «Горпинка» у міста Полтава, ми їм закуповуємо траву 60х40, оплачуємо футбольні ворота, сітка, а вони зобов’язані підготувати для нас основу. Основа теж коштує недешево і це процес непростий. І тому на комісії буде розгляд цих коштів»

Також розглянули питання про забезпечення шкіл-інтернатів спортивного профілю, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Полтавської області. Олександр Буцький наголосив, - управління готове матеріально підтримувати провідних спортсменів та забезпечувати їх спортмайданчиками та інвентарем.

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації:

- Але основна сума коштів, не основна, а, мабуть, 99% - це по галузі освіти - це харчування, і проживання спортсменів, це і календарний план вони складають, це і фінансування відділень, які відкриті при інтернаті , тобто, це освітянська галузь.

Представники комісії внесли низку пропозицій до запропонованих проектів рішень і розпоряджень - розглянуть це на сесії Обласної ради.