Уродженець Дніпропетровської області, який у Полтаві напав на дівчину, отримав суворіше покарання

Уродженець Дніпропетровської області, який у Полтаві напав на дівчину, отримав суворіше покарання

Вироком Октябрського районного суду Полтави від 21 вересня 2018 року 35-річний уродженець Дніпропетровської області був визнаний винним у розбої, вчиненому повторно, та засуджений до 7 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна. Не погодившись із таким рішенням, Полтавська місцева прокуратура оскаржила його до вищої інстанції. Про це повідомляє Прокуратура Полтавської області на своєму офіційному сайті.

Так, Полтавський апеляційний суд взяв до уваги аргументи прокуратури. Вони полягали в тому, що Октябрський районний суд не повною мірою врахував, що обвинувачений свою вину у  злочині визнав лише частково, намагався уникнути кримінальної відповідальності, раніше вчиняв аналогічні тяжкі та особливо тяжкі корисливі злочини, поєднані із насильством, за які відбував покарання. А цей напад скоїв через незначний час після звільнення із місць позбавлення волі. Також, поза увагою місцевого суду залишилася поведінка обвинуваченого – він чинив тиск на потерпілу з метою зміни нею показань.

Полтавський апеляційний суд постановив новий вирок, яким засудив громадянина до дев’яти років та шести місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. 

У листопаді 2016 року засуджений, маючи не зняту та не погашену судимість за розбій, на вул. Європейській у Полтаві напав і побив 24-річну жінку, спричинивши їй легкі тілесні ушкодження. Окрім цього, погрожуючи насильством, вкрав майже 5 тисяч гривень.