300 тисяч з обласного бюджету на реалізацію культурно-мистецьких проектів та розвиток туристичного напряму

В облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії Департаменту культури і туризму ОДА з розгляду пропозицій та проведення моніторингу реалізації проектів, розроблених Інститутами громадянського суспільства. Ініціативам нададуть фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету в 2020 році.

Валентина Вождаєнко, директор департаменту культури і туризму ОДА:

- До грудня місяця провести конкурс для громадських організацій по проектах, які найголовніше для наших культурно-мистецьких заходів, у туристичному напрямку, у культурній спадщині і щоб ми знали до депутатського корпусу конкретно, з якими пропозиціями будемо виходити.

На реалізацію проектів, які візьмуть участь у конкурсі, з обласного бюджету планують виділити 300 тисяч гривень. Однак ці кошти можуть бути використані і не повністю, - зауважила голова комісії.

Валентина Вождаєнко, директор департаменту культури і туризму ОДА:

- Найголовніше - це цілісність проекту , завершеність проекту і найголовніше - ефективність від кожного мистецького проекту, по культурній спадщині, від проекту з роботи з національними меншинами. Це ті заходи, які додадуть імідж нашій Полтавщині і такій співпраці для розвитку і туризму з іншими країнами.

Прийом заявок на конкурс стартував,триватиме місяць.