Матеріальна допомога учасникам бойових дій, хворим дітям, кошти спортсменам та студентам – відбулось засідання міськвиконкому

19 полтавських спортсменів отримають премії для заохочення. Це вирішили на засіданні міськвиконкому. Команда Андрія Матковського підтримує молодих спортсменів, які прославляють наше місто, - говорить член міськвиконкому Володимир Запара.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Затвердили виділення коштів спортсменам, чемпіонам світу, Європи, призерам з видів спорту пауерліфтинг, боротьба, плавання. Це питання завжди було нагальним, щоб ці чемпіони були прикладом для наших школярів, які зростають.

Виділили кошти і за програмою «Турбота». Увагу приділили учасникам АТО та хворим дітям.

Наталія Бондаренко, начальник Управління соціального розвитку:

- Одноразову матеріальну допомогу 3-м особам для реабілітації дітей з інвалідністю до 18 років, хворих на дитячий церебральний параліч та інші захворювання. На загальну суму 39 тисяч 672 грн.

Також вирішити виплатити премії видатним спортсменам ветеранам та тренерам до Дня фізкультури та спорту понад 6 тисяч гривень кожному. 195 тисяч гривень матеріальної допомоги виділили на встановлення індивідуального опалення ще для 13-ти квартир полтавців. Нагадаємо, що Укрзалізниця відмовилася від опалення будинків на вул. Деповській, 2, 4 та сусідніх будинках, в яких живуть родини залізничників. Щоб люди не залишилися зимою без тепла, місто вирішило допомогти мешканцям встановити індивідуальні котли в кожну квартиру.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Нами підтримано Деповська, 2,4, як ви знаєте, уже не перший раз по підтримці виділенню коштів на індивідуальне опалення.

Також успішні студенти отримають іменну стипендію Полтавської міської ради.