В обласній бібліотеці імені Котляревського відзначали два свята

 До Міжнародного дня людей поважного віку та Дня музики відбулися бібліотечні посиденьки під назвою «Таємниця еліксиру вічної молодості». Організаторка заходу Юлія Крамарєва зазначила, - музика - це машина часу, коли ми її слухаємо, можемо подорожувати в часі, та повернутися у той період, коли ми були маленькими або юними.

Юлія Крамарєва, завідуюча відділом соціокультурної діяльності бібліотеки імені Котляревського:

- Мені здається, що все це можна гарно поєднати, тому що, що нас може повернути в минуле? Може повернути, мені здається, такий вид мистецтва, як музика, коли ми чуємо знайому музику ми повертаємося, ми відчуваємо запах парфумів, запах квітів, з’являються зорові образи. Тобто, мені здається, - музика це той еліксир, який може повернути в молодість.

Аби відзначити подвійне свято Дня музики та людей поважного віку на заході виступили провідні ансамблі Полтавщини зі своїми найкращими творами. Виконували народні пісні, пісні із кінофільмів, та грали класичну музику. Також ділилися власними таємницями еліксиру вічної молодості - учасниця бібліотечних посиденьок Людмила Лагода зазначила - для неї вічна молодість - це йти вперед з високо піднятою головою та посмішкою на обличчі.

Людмила Лагода, учасниця хору «Берегиня»: 

- Я сегодня пою в дуете с нашим хористом - две казацкие песни: «Там вдалені за селом» та «Понад гори, понад гори». Они нам нравятся, такие боевые, азартные, задорные.

Також завітав на свято і увесь викладацький склад дитячої музичної школи - ансамбль «Резонанс».

Надія Ларіонова, викладачка класу акордеон дитячою музичної школи №3:

- Сьогодні прийшли на захід, присвячений людям похилого віку. У нашому репертуарі твори українські «Вечір на дворі», а також ми виконуємо твори класичні, естрадні, також ми принесли сьогодні в радість людям менует, дуже прекрасна музика танго Гарделя. Будемо дуже вдячні, якщо ц твори сподобаються слухачам.

Усі учасники бібліотечних посиденьок переконалися запальна музика - це і є «еліксир молодості», який дає людям хороший настрій, емоції а, отже, і довголіття.