Пройшли чергові засідання в Полтавському окружному адмінсуді по справам за позовами колишніх заступників міського голови Андрія Ляміна та Віталія Нікіпелова

10 жовтня відбулися чергові засідання в Полтавському окружному адмінсуді по справам за позовами колишніх заступників міського голови Андрія Ляміна та Віталія Нікіпелова. Вони оскаржують своє звільнення з обійманих посад. Суд так і не зміг закінчити підготовче провадження і призначити розгляд справи по суті в обох випадках. У справі Андрія Ляміна відбулося це через те, що новопризначений перший заступник міського голови  Ігор Федій, який залучений до справи, не надав відзив на позов. А у випадку Віталія Нікіпелова - через невиконання міської радою та виконкомом ухвали суду про витребовування доказів.

Іван Ясиновський, суддя:

- Ви не могли подати ці два розпорядження місяць? Ви їх принесли 10-го перед засіданням. Чому ви їх не передали 18,19,20,21?

Руслан Божко, представник відповідачів:

- Це питання до виконавців, які виконували свої умови.

Іван Ясиновський, суддя:

- Ні,  це питання до Вас на судовому засіданні.

Руслан Божко, представник відповідачів:

- Мені не відомо.

Іван Ясиновський,  суддя:

- А для чого Ви тоді сюди приходите? Давайте хай приходить особа, яка володіє цією інформацією. Давайте особа, яка володіє інформацією? Хто володіє інформацією?

Іван Ясиновський, суддя:

- Виконавчий комітет володіє інформацією про персональний склад виконавчого комітету? Логічно, що володіє. Ви цих документів не надали, Ви вказуєте, що Вам не зрозуміло! Ви володієте інформацією. Так Ви не виконали, Ви ухвалу не виконали, Ви не надали документи, ті документи, які Ви частково надали, в принесли їх 10 жовтня.

Суд ухвалив перенести підготовче засідання на 22 жовтня

Іван Ясиновський, суддя: 

- Позивача Нікіпелова, представника відповідача Божко, розглянувши на підготовчому засіданні справи адміністративного позову Нікіпелова Віталія Юрійовича до виконавчого комітету Полтавської міської ради про визнання скасування рішень поновлення на посаді. Стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу статею 173.ч.3, статті 243, 248 кодексу адміністративного України ухвалив - продовжити строк підготовчого впровадження за адміністративним позовом Нікіпелвоа Віталія Юрійовича.

А в справі Андрія Ляміна засідання призначено на 29 жовтня.

Віталій Нікіпелов, колишній заступник міського голови:

- Насправді, вирішення цього питання воно дуже важливе. І справа не в тому, чи поновлять, не поновлять мене. Для мене особисто - це важливо. Але для громади важливо, чи законно був розпущений виконком, чи законно сформований новий виконком, чи законно ті рішення, які виконавчий комітет приймає на сьогодні.