У одній зі шкіл міста з’явився майданчик для занять просто неба

Літній майданчик для навчання просто неба з`явився у школі №8. Його урочисто відкрили, перерізаючи червону стрічку.

Ірина Козіна, заступниця директора полтавської ЗОШ №8: 

- Ми будемо проводити уроки просто неба. Будемо вчитись з дітьми як природа влаштована, як дружити і оберігати її. Разом з корпусом миру ми заснували проект грін хаус. Який полягає у вирощуванні овочем і допомозі тим людям, які цього потребують.

Реалізували проект спільно з урядовою організацією США «Корпус Миру». Допомагала волонтерка Фелісія Гамон. Вона у Полтаві уже два роки.

Фелісія Гамон, волонтерка Корпусу Миру:

- Я обрала саме Україну, тому що до цього була волонтером у Грузії. І я знаю, що культури дуже схожі. Я сподівалась, що буде однаково і Україна і Грузія. Але, натомість, знайшла багато різниць. Хоча мені тут дуже сподобалось. Я дізналась про національну кухню, про галушки і вареники. Бабуся Фелісії. Яка проживає у Бердичеві робить найкращі галушки у світі.

Також на подвір`ї школи діяв благодійних ярмарок. Школярі разом з батьками випікали смаколики та продавали. Вилучені кошти, - говорять, - направлять на допомогу хворим діткам.

Богдан Радкевич, голова шкільного самоврядування:

- Всі зібрані кошти будуть направлені на купівлю настільних ігор і не тільки, до дитячого відділення протитуберкульозного диспансеру.

Ярослава Гукова, учениця 4 класу: 

- Я продаю ось такі закручені смаколики. Вони коштують по гривні і ось такі смаколики по 2 гривні. Щоб принести радість людям і допомогти бідним дітям.

У благодійності взяли участь учні та батьки 1-9 класів.