У Полтаві готуються до оскарження рішення міськради щодо обмеження продажу алкоголю

Рішення сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 4 жовтня 2019 року «Про встановлення обмежень продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м. Полтава» набуло чинності з 10 жовтня. Офіційний документ опублікований у газеті «Полтавський вісник» від 10 жовтня 2019 року (№41).

Не усі підприємці Полтави підтримали такі обмеження.

Очільник Громадської організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань налаштований оскаржувати рішення міськради у суді:

– «На даний момент Громадська організація «Підприємці Полтавщини» написали заяву до Шамоти – секретаря Полтавської міської ради, з приводу того, аби дали оригінал рішення щодо продажу спиртних напоїв після 22:00. Як тільки його отримаємо, наша організація, однозначно, буде подавати до суду, бо воно прийняте незаконно.

Нагадаємо,Верховний суд визнав незаконним рішення Київської міської ради від 2017 року щодо заборони продажу алкоголю в місті з 23:00 до 10:00. Про це пише Громадське Телебачення. Водночас чинна заборонана продаж алкоголюдієна підставі рішення Київради №1529/5593 від 27 вересня 2018 року.