Ще один будинок у Полтаві залишився без газу

Весь будинок без газу. Мешканці багатоповерхівки по вулиці Мазепи стурбовані. Що сталось не знають.

Клавдія Убийвовк, мешканка будинку
 «Товариші, це геноцид і трагедія. Це знущання над людьми не тільки над нашим домом, у Полтаві багато домів вимкнули газ без попередження.» 
 «Діти у школу голодні, зі школи приходять голодні, внуки, правнуки.»

Клавдія Григорівна проживає у цьому домі, майже 50 років. Говорить, - такого ще ніколи не було. Зверталась і до управління ЖКГ, і до керівництва міста. Ніхто не допоміг. Немає господаря у місті, навіщо тоді така влада , яка не може навести порядок та дозволяє таке свавілля !

Клавдія Убийвовк, мешканка будинку
 «Я зверталась і на гарячу лінію 15-80. Вони відповіли, що вони нам не підчинаються. Тоді у мене зустрічне питання нащо ваш відділ існує у міськвиконкому швидкого реагування.» 
 «Додзвонилась у приймальню до Шамоти. Секретарка сказала, що Олександр Сергійович на нараді.» 

Одна з мешканок будинку, Тамара Леонідівна, побачила як поблизу вештались працівники аварійної газової служби.

Тамара Якименко, мешканка будинку
 «2 мужчин підійшли до задвижки і почали там щось крутити.»
«Дивлюсь, газа нема під камфоркою. Я вискочила на балкон і кричу: - «Що ви робите? Ми ж без газу залишимось.» Вони кажуть: - «Нічого. Ми перекриваємо, бо у вас утєчка.» 

Іншим мешканцям припинення газопостачання пояснили по-іншому. Вони розгублені. У що і кому вірити не знають.

Наталія Ковтонюк, мешканка будинку
 «Сказав «Полтавагаз» начальник треба, щоб ЖЕК заключив дововір на обслуговування. У ЖЕКу відповіли, що це не наша проблема. Ми виграли суд, у «Полтавагаз». І повинні газом займатись газовики, ну ніяк не ЖЕКовські працівники.»

Чому насправді вимкнули газопостачання у 120 квартир нам у «Полтавагаз» не коментують. Ми надіслали інформаційний запит. Мешканці ж кажуть, - наполягатимуть на своєму до останнього.

Ніна Клочко, мешканка будинку
 «Люди, ці всі що поприходили, повиходимо на вулицю і перекриємо дорогу центральну. І будемо стояти до тих під, поки не включать газ. Хоч нас там розстріляють.»