Гадяцький райсуд виніс перший вирок у справах вбивств мера Бабаєва та судді Лободенка. Один з виконавців злочину розповів як виконували замовлення

Гадяцький райсуд виніс перший вирок у справах вбивств мера Бабаєва та судді Лободенка. Один з виконавців злочину розповів як виконували замовлення

15 жовтня Гадяцький районний суд виніс перший вирок у справі за звинуваченням у вбивствах мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського суду Олександра Лободенка. Одного з виконавців злочину – Ігоря Пасічного – визнано винним і засуджено до 10 років позбавлення волі.

Ігор Пасічний пішов  на угоду зі слідством й визнав свою провину в злочинах.  Відповідно суд змінив йому запобіжний захід із тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. Цього самого добивалися 15 жовтня в суді й інші обвинувачені, але суд відмовив їм. Мельник, Крижановський та Куник залишаться під вартою в СІЗО.

Підсудний Ігор Пасічний заявив, що власник телекомпанії «Візит» Олександр Мельник, а також його співучасники – міліціонер Олександр Крижановський та Ігор Куник винні у вбивствах судді Лободенка та мера Бабаєва.  

За словами Пасічного, в січні 2014 року до нього звернувся Крижановський з проханням знайти людину, яка зможе нанести тілесні ушкодження окремій особі. При цьому, ім’я цієї особи не повідомлялося. У свою чергу, Пасічний звернувся до Ігоря Куника. Останній погодився.

За кілька тижнів Крижановський надав папір, де були вказані дані жертви та його авто.

11 лютого 2014 року Куник приїхав до Пасічного і вони разом поїхали на його авто на Раківку.

Стріляв у суддю Куник. За це він отримав 5 тисяч доларів з 10, які надав Крижановський. 2,5 тисяч залишилися в нього, а ще 2,5 забрав Пасічний.

За словами Пасічного, на початку березня 2014 року до нього знову звернувся Крижановський і повідомив, що Олег Бабаєв загрожує бізнесу Мельника.

Крижановський дав 18 тисяч доларів для того, щоб були куплені автомобіль, засоби зв’язку і все необхідне для вбивства мера.

У Великій Багачці вони купили автомобіль ВАЗ білого кольору. У травні Куник приїхав на цьому автомобілі до Пасічного, і в машині вже була зброя для скоєння злочину.

У червні на цьому автомобілі Куник і Пасічний їздили по Кременчуку і стежили за мером, за його будинком та мерією. Замовлення було вирішено виконати в липні.

У день вбивства вони приїхали до будинку мера й чекали, коли він з’явиться. Бабаєв виїхав на автомобілі, з якого вийшов викидати сміття. У цей час Куник і вистрілив у нього кілька разів. Потім з місця трагедії Куник і Пасічний поїхали в Глобине. З Глобиного їх на автомобілі забрав Крижановський. А за кілька днів він привіз 10 тис доларів і пообіцяв решту суми виплачувати щомісяця по 10 тис доларів.

Усього за вбивство Олега  Бабаєва виконавцям було обіцяно 50 тисяч доларів.

За матеріалами КременчукToday