У Полтаві працює школа майбутнього підприємця «Зворотній відлік»

На базі Полтавської державної аграрної академії відкрили школу майбутнього підприємця «Зворотній відлік». Там навчатимуть студентів основ бізнесу протягом трьох тижнів. Ініціатори - студентський актив.

Тамара Шаравара, проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку ПДАА:

- Метою цієї школи, яку ініціювала студентська рада є те, щоб зібрати студентський актив міста, представників дуже багатьох вишів, які б попрацювали напряму з практиками, з підприємцями.

На відкритті школи майбутнього підприємця і начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко.

Олена Бабенко, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому:

- Нам дуже цікаво було, тому що протягом трьох тижнів студенти будуть відвідувати воркшопи, будуть відвідувати робочі зустрічі з реальними підприємцями, керівниками компаній, які мають власний бізнес, або які працюють у великих корпораціях і будуть вчитися у них тому, як створити свій бізнес.

Запросили до участі у відкритті школи майбутнього підприємця «Зворотній відлік» і депутата Полтавської міськради, представника команди Андрія Матковського Олександра Глазова. Говорить: команда Андрія Матковського постійно підтримує такі заходи, адже в пріоритеті - якісне навчання нашої молоді, а це сприятиме їхньому розвитку.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міськради:

- Я особисто ініціював і пропоную кращу роботу, яка буде презентована в кінці школи, профінансувати, надати стартовий капітал для запуску даних ідей. Користь і для тих, хто проходить курси, я сподіваюсь, що більшість зможе або спробувати, або запустити власну справу далі. Це розвиток для нашого міста, який, сплачуючи податки, збільшує бюджет нашого міста.

Цей проект студентський актив готував тривалий час.

Дмитро Томенко, голова студентської ради ПДАА:

- Суть в тому, щоб вони, по завершенню, змогли підготувати реальний проект, цей проект носить «Зворотній відлік», щоб він для них став реально зворотнім відліком, щоб той, так званий стартап, він зміг врешті-решт реалізуватися.

Дмитро Томенко додає: головний пріоритет нині - відійти від розважального формату та націлитися на саморозвиток студентів.