Мами з візочками, пенсіонери, люди з інвалідністю не в змозі прогулятися на подвір’ї біля свого будинку через відсутність асфальту

Без асфальту та кожен рік відписки. Полтавці, які мешкають за адресою Шевченка, 128 скаржаться на відсутність асфальту біля власної п’ятиповерхівки.

Тетяна Неретіна, мешканка будинку за адресою Шевченка, 128:

- Пан Чепурко, ми ходили до нього на особистий прийом громадян. Пан Шамота, ми отримали відписки, що в цьому році не передбачено, коли ми запитали: «А коли ж буде?». Вони сказали: «Ми не можемо точно відповісти». Вони посилаються на те, що у них не вистачає фінансування. Ми запитали: «А коли ж ми будемо заасфальтовані?» Вони сказали: «Не можемо нічого повідомити конкретного». 

Розповідає про незручності і пані Тамара.

Тамара Мамай, мешканка будинку за адресою Шевченка, 128:

- В субботу был сильный дождь, я возвращалась домой, я подъезжаю сюда,здесь большая лужа. Были отписки, что они не имеют финансирования или уже нету времени, допустим, как сейчас конец года и, естественно, никто не будет асфальтировать.
- Вот здесь как образовывается лужа, я еду вот так. Вот здесь - сворачиваю, вы же видите, я прохожу здесь и тоже лужи, здесь самый опасный момент, коляска 20 килограмм.
Людмила Сергіївна мешкає з чоловіком. Говорить: він на візку, тому кожного дня його вивозити гуляти складно, тим паче у погану погоду.

Людмила Боровська, мешканка будинку за адресою Шевченка, 128:

- Чепурко с трибуны говорит, что у нас таких дворов 900 все, что они ответили. Они ответили, что возможностей нет. У нас 30 квартир, где живут пенсионеры и большинство из них вот с палочками, а у нас с палочками человек 10 ходят и мой муж выдающийся с коляской. Вывозим он там же через бордюры, это ж я его таскаю, у меня сил нету, мне 80 лет.
Ми звернулися за коментарями щодо проблемного питання до представників міської влади. Ті коменувати відмовилися.