У Полтаві знімають тротуарну плитку, яка у задовільному стані та кладуть нову

У Полтаві в центральній частині зайнялися тротуарами, перекладають плитку, а деінде знімають плитку та кладуть асфальт. Мешканці міста скаржаться, - скрізь пил та бруд. Нащо це робити не розуміють. Говорять, - у місті є купа тротуарів, які потребують ремонту. Замість розв’язання нагальних проблем, знімають плитку, яка була у задовільному стані та кладуть нову. Та ще й в середині осені, незабаром підуть дощі.

- Бюджет деребанять. Откати беруть, правильно. Треба ж кудись. Кінець року. Залишились з бюджету, треба закрутити. Давай нормальну плитку зірвемо, іншу покладемо, бабки пішли. Краще б якусь дорогу, правильно, зробили?

- Думка така, що відмивають, дійсно, щось.
- Он же вона лежить. Мені здавалось, що гаразд був, нормальна.
- Вона, мені здається, така прочна, капітальна, а що тепер буде, я даже не знаю. Ніхто ж нічого не каже, що вони планують. Кругом познімали і оце йдемо у такому не дуже гарному місцях. І піску кругом. Хотілося, щоб поскоріше зробили, бо як підуть дощі, будемо плавати.
- Якщо гроші бюджетні нікуди вложити, то хай кладуть одну на другу. Я думаю, є важливіші справи у місті, чим одну знімати, іншу класти. І дороги погані і багато можна соціальним людям допомогти, пенсіонери бідні, мала пенсія дуже, інвалідів скільки, діток больних, можу комусь треба діткам помогти на якусь операцію.

Коментарі представників міської влади протягом 3-х днів дістати не вдалось. Що з цього приводу думає і представник «Рідного міста», профільний заступник мера Олексій Чепурко також не відомо. Це, очевидно, ще одна загадка діяльності міської влади.