У Полтаві відбулась «Чоловіча розмова»

На першому у Полтаві форумі для чоловіків під назвою «Чоловіча розмова» обговорили актуальні теми сучасного середовища. Зокрема: «Булінг», «Я виховую прийомну дитину», «Я буду батьком» та «Роль чоловіка у стосунках».

Олена Бабенко, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту:

- Під час роботи наших локацій ми будемо намагатися донести, і ми маємо надію, що у нас це вийде, до чоловіків, які сьогодні беруть участь у форумі про те, що вони не одинокі у своїх питаннях. Про те, що вони не повинні соромитися, повинні говорити про свої якісь питання і проблеми, що є фахівці, які готові допомогти з вирішенням тих, чи інших питань.

Сім’я юристів Євген та Марина Грекови прийшли на захід у якості експертів на локацію про булінг. Тут разом з психологами, представниками національної поліції обговорили, як можливо реагувати батьку, коли ображають його дитину в садочку, школі чи на вулиці.

Євген Греков, доцент кафедри цивільного, господарського і фінансового права Полтавського юридичного інституту:

- Батьки розуміють і можуть іншим батькам розповісти і це для них також буде зрозуміло, що таке булінг, і що означають негативні дії, будь-якого характеру стосовно дітей. І до чого це може призвести, і до яких наслідків? І як окремо це сфера ще і каральна функція, тобто, адміністративні штрафи і так далі.

Депутат міської ради Олександр Глазов зазначив, - форум «Чоловіча розмова» важливий як і для юнаків, так і для сформованих вже чоловіків.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міськради:

- Психологічно обговорюють ті моменти, які можуть принести складнощі у вирішенні чи прийнятті рішень. Наприклад, там у стосунках, стосунках між дівчиною і хлопцем, або це коли уже, чи готовий він до того, щоб створити дитину, чи питання того, коли в тебе вже є дитина, як її виховувати, нюанси саме з батьківської сторони.

Усі учасники форуму «Чоловіча розмова» отримали нові знайомства, вислухали цікавих співрозмовників та смакували ароматною кавою зі смаколиками.