З порушенням регламенту та положення про постійні депутатські комісії: із засідання постійної комісії міськради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів

На засіданні постійної комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів розглянули два питання. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік та про умови оплати праці. В тому числі й секретаря міськради Олександра Шамоти.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Знову погодили премію секретарю міської ради, але зауважую те, що при розгляді цього питання депутатам, членам постійної комісії не було надано для ознайомлення навіть розпорядження.

Комісія була призначена з порушенням регламенту та положенням про постійні депутатські комісії, -говорить Володимир Корчака. Додає: матеріали для розгляду замість трьох діб депутатам були надані всього за добу, а це унеможливлює детальне ознайомлення із питаннями. Серед них - і питання бюджету, основного документу життя міста.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Їх потрібно розглядати більш досконаліше і запрошувати фахівців з тих питань, які розглядаються. Прикладом може бути питання перенесення коштів з капітальної реконструкції парку по Петра Юрченка на інші цілі. На наше запитання начальнику бюджетно-фінансового управління чому переносяться кошти у зв’язку з тим, що роботи не виконані чи у зв’язку з тим, що є залишок коштів.

Володимир Корчака зауважує: на це питання начальник бюджетно-фінансового управління відповіді надати не змогла.