У гостях телеканалів «ІРТ» та «Місто+» - учні школи №10

Зацікавленні обличчя, завмираючі подихи і слова «вау» у кожному кабінеті. Для учнів 4-А класу школи №10 пройшла екскурсія телеканалами «ІРТ» та «Місто+». Хто такий журналіст, рекламіст, оператор, режисер монтажу та диктор новин розповіла маленьким «чомучкам» - наша головна редакторка Ольга Юровська.

- Ми маємо три станції, у нас три режисери відеомонтажу, також це називається «монтажна станція». Там монтується «Міні клуб» та «Малюємо красу». Там монтуються новини. Наша звукорежисер - теж режисер відеомонтажу.

Найцікавішим моментом екскурсії стало знайомство дітей зі студією. Саме тут диктор проводить новини та ведучі - телепередачі. Спробувати себе у їхній ролі спробували і школярі.

- Ви дивитися новини «Життя міста» на телеканалі «ІРТ». З вами Софія Мітіна. Вітаю!

Софія ділиться - виросте і стане гарним журналістом, адже це її мрія.

Софія Мітіна, учениця 4-А класу школи №10:

- Взагалі моя мама, коли була маленька, думала, коли виросте мріяла стати журналістом. Але, шось у неї не склалося. І мені дуже хочеться.

А Андрій ще у роздумах, чи буде працювати на телебачення чи ні. Каже, - телебачення його цікавить.

Андрій Гречаник, учень 4-А класу школи №10:

- Я ще навіть не вирішив, мене це цікавить, але поки що не знаю.

Сповнені новими враженнями від побаченого, малеча поділилася про те, що найбільше їм сподобалося у роботі на телеканалі.

- Мені дуже сподобалася студія. Хочу подякувати Ольгі Борисівні за те, що провела таку екскурсію.

- Мені сподобався рекламний відділ тим, що там люди сидять і приймають різні рекламні замовлення, того що це не легка праця.

- Мені більше сподобалося монтажний зал. Можна монтажеривать, якшо шото неправильно можно убрать и поставить другое.

Не менше емоцій отримала і вчителька 4-А класу - Галина Линько.

Галина Линько, класний керівник 4-А класу школи №10:

- Ми взагалі подорожуємо і ходимо по екскурсіях дуже багато. Це в нас така перша екскурсія. Особисто мені дуже сподобалося. М вперше на каналі «Місто+» і взагалі на студії телебачення. Мене вразили дуже відділи реклами, звукозапису, відділи, де транслюються передачі на все місто.

Діти переконалися - сама специфіка роботи на телебаченні є доволі складною, робочий час тут не лімітований, тому що у світі постійно відбувається щось нове, про що треба інформувати - вас, наші глядачі.