Полтавці вшанували подвиг визволителів України від нацистських окупантів

З нагоди 75-річниці вигнання з України нацистських окупантів полтавці поклали квіти до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави. Серед них - Людмила Новохатько. Розповідає, - прийшла вшанувати батька.

Людмила Новохатько, полтавка:

- Михайло Степанович Корабейніков. Пішов на війну десь 25 років йому було. Закінчив війну, залишився у Полтаві. Не дуже розповідав. Чомусь йому це, напевно, було боляче і важко. Дідусь мій Приходько Іван Іванович теж саме погиб у концентраційному таборі.

День визволення України від нацистських окупантів - свято, яке відзначається в Україні 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Вшанувати пам`ять героїв у Полтаві прийшли і воїни-інтернаціоналісти. Євгеній Щеглов воював у В`єтнамі в 1965-1966 роках.

Євгеній Щеглов, ветеран:

- Я служив тут в союзі в Забайкаллі, східний Сибір, Забайкальський воєнний округ. Телефонують серед ночі під час чергування. Я відповідаю, що я такий, такий. Явіться. Тільки на фото є. У газеті є «За 400-тий збитий літак у небі В`єтнама.»  

Визволителів України від нацистських окупантів вшанували хвилиною мовчання.