Мешканці 16 будинків 109 мікрорайону міста залишились без тепла в оселях

Для мешканців 16 будинків 109-го мікрорайону опалювальний період досі не розпочався. Нагадаємо, тепло в оселі Полтави розпочали подавати 28 жовтня. А от на Інституті зв`язку будинки обслуговувала котельня турбомеханічний заводу. Це робити відмовились через борги заводу, ще на весні попередивши мешканців та міську владу. Тепер у людей не лише холодні батареї, а й немає гарячої води. Фірма «Полтаватеплокомфорт» взяла в оренду заводські котельні та планує забезпечити мешканців теплом цього року.

- Із труб, де бігла гаряча вода, тепер немає. Вони не збираються його включати. Система не запущена. В хаті холодно страшне. А в кого малі діти. Як же нам далі жити. Коли буде нічого не відомо. То хоч об`яву вішають на дверях, зараз взагалі нема ніде нічого.

- Коли планують? З нами ж ніхто не розмовляє. Нам повісили оголошення і все. Все що ми маємо робити, думати, чекати.

- Хто зміг всі поставили бойлери, тому що влітку без гарячої води можна обійтись, а в такий час ні. Ноги мерзнуть, руки мерзнуть.

- Погано. Як будуть ще палити, якби хоч гарно палити, що харашо. А так звісно погана справа.

- У хатах сиро, діти малі, за гарячу воду поки теж не кажуть. Як буде отопленіє врядлі буде гаряча вода. Поки все у повітрі. Сказати до першого чекайте. Ну будемо чекати до першого.

- Садіки то є, все одно включать полюбому. Я думаю, всі ці об`яви, рахунки написано. Я особисто платити не буду. Поки не буде договору.
На дверях у під`їзд будинків мікрорайону вивісили рахунок для сплати за послуги фірми «Полтаватеплокомфорт». Проте, послуг вона ще не почала надавати. Телефонуємо за номером, який вказано на паперах. Запитуємо, коли буде тепло.

- Повинні включити найближчим часом, точне число сказати не можу.

- Ви сплачуєте, коли ви отримаєте квитанцію з нарахуваннями, тільки тоді ви з квитанціями йдете. Тобто, на перед, більше, менше платити не треба.
Підприємство «Полтаватеплоенерго» погодилось опалювати 17 будинків 109-го мікрорайону. Один уже приєднали до котельні по вулиці Степана Халтуріна та опалюють. Інші під`єднають до котельні по вулиці Квітуча, 6 К. Зараз будують перемичку та планують збільшувати потужність котельні. Дати тепло мешканцям «Полтаватеплоенерго» зможе лише наступного року.

Олександр Циганок, фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»:

- Ми готуємо до встановлення більш потужні насоси, які дозволять задіювати перемичку,  для створення тиску в магістральному трубопроводі і отримуємо від «Полтаваобленерго» дозвіл на збільшення потужності електрично. Оскільки потужність обладнання, яке буде встановлюватись наступного року, воно буде значно перевищувати чинну потужність.

Мешканці скаржаться, - зверталися за допомогою до міської влади, ті - обіцяли, а результату на сьогодні немає. Ми телефонували до профільного заступника міського голови з питань ЖКГ, представника команди «Рідного міста» Олексія Чепурка, аби дізнатися, коли буде тепло в оселях полтавців, той, натомість, порадив звернутися до пресслужби міськвиконкому. ЇЇ керівник Віталій Улибін повідомив, що йому не вдалося отримати відповідної інформації від Олексія Чепурка. І поки міські чиновники вирішують хто відповідатиме за такий стан речей, мешканці 109 мікрорайону готуються до перших морозів.