Директорка школи №38 Тетяна Веркалець розповіла про участь у кліпі гурту «ТНМК»

 «Де тебе шукати, як до тебе прийти ,звідки виглядати, де тебе знайти? Вчителька мікрорайону нашого жителька».

Нині підхід до пісень про вчителів вже не той. А новий, сучасний та молодіжний.

«Чому ,коли ти позіхаєш, то позіхають геть усі? Чому метелики летять на світло? Питають і питають про все , що дізнатися хотіли».

- «Прокачали» усі разом. Вчителі-новатори, український відомий гурт «Танок на майдані Конго» і навіть наша знімальна група, коли почули пісню «Прокачай». «ТНМК» зняли кліп за участю лауреатів національної щорічної премії для вчителів. Знялася у відео і наша полтавська вчителька.

Тетяна Веркалець - одна з п’яти вчителів, яка потрапила до відеокліпу «Прокачай» гурту «ТНМК». Говорить, - ідея виникла у громадської організації «Освіторія». Почала співпрацювати з ними з 2017 року, коли вперше вони провели всеукраїнську премію «Global Teacher Prize Ukraine». Вирішили записати пісню для церемонії, це мав бути трек, який би став гімном як для дітей, так і для вчителів. Влітку виникла - восени вже записали. Та до запису у Києві, довготривалі тренування вдома.

Тетяна Веркалець, директор Полтавської школи №38:

- Ми мали зробити свій запис на банальний телефон. 00.21- 00.25 Намагаєшся щось читати - читати і відкриваються двері чоловік такий заходить і говорить: Що це таке?

Спочатку планували тільки студійний запис, який мали б пустити у радіоефіри та заспівати на премії , а потім вирішили зробити і кліп.

Тетяна Веркалець, директор Полтавської школи №38:

- Всі, звичайно, хвилювалися тому що навіть та пісня, яку ми отримали для попереднього ознайомлення трошечки відрізнялася вже з тим, що ми почули у студії, тому потрібно одразу було перелаштовуватися, тим паче це реп. Пісня про вартість знань у цьому житті, як би людство не розвивалося перед ними завжди стоять одні і ті ж питання, на які ніхто не знає відповіді. І в цьому всьому говорилося, що всі качають головою від незнання , але ви повинні прокачувати голову.

Перше виконання цієї незвичної колаборації відбулося в Національній Опері.

«Ну що готові?Зустрічайте! Шалена підготовка, шалена енергетика і класний номер».

Ексклюзивно для телеканалів «Ірт» та «Місто +» виконує рядки з вже знайомої багатьом пісні.

«Чи зможемо колись ми повернутись у минуле чи зможемо колись ми зазирнути у минуле?А ну присутні готуйте олівці. Ті не зрозуміли зрозуміють ці».

Перевтілитися на справжніх артистів не лише на своєму уроці, а й на великій сцені можливо, - говорить Тетяна Веркалець, - головне мати велике бажання.