Із засідання колегії Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

В системі соціальної сфери Полтавської області працює більше шести тисяч працівників, з них спеціалісти управлінь, працівники територіальних центрів соціального обслуговування, інтернатів та центрів комплексної соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, - про це повідомили на засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА:

- Працівники, на сьогоднішній день, забезпечують реалізацію більше 38 державних соціальних програм, на них спрямовуються більше чотирьох мільярдів коштів з державного бюджету, 12 місцевих програм, на які спрямовується 500 мільйонів коштів з місцевих бюджетів. Ці цифри свідчать про важливість роботи, які ми колеги виконуємо.

Окрім цього, підбили підсумки вже виконаної роботи, зокрема, звітували про підготовку до осінньо-зимового періоду.

Ніна Черняк, перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА:

- В плані підготовки проведено ряд ремонтних робіт, в першу чергу, по інтернатних закладах спрямовувалися кошти на недопущення аварійних ситуацій та впровадження енергозберігаючих заходів. Утеплені стіни спальних корпусів трьох інтернатів, частково замінені дерев’яні віконні та дверні блоки.

На засіданні колегії Департаменту соцзахисту населення зауважили: за останні роки основна увага приділяється виконанню державних програм , направлених на соціальний захист учасників АТО та операції об’єднаних сил.