Громадськість міста обговорювала, чи потрібні Полтаві районні ради

Аби обговорити, чи потрібні районні ради в місті Полтава зібралися представники місцевої влади, громадських організацій та жителі Полтави. Зацікавлені сторони консультувалися щодо дисбалансу розподілу повноважень між міською та районними в місті радами.

Ганна Кіященко, жителька Подільського району:

- У мене особливе ставлення до цих районних рад. Якби, що вони роблять для мешканців Полтави? Я не розумію. Я, як мешканець Полтави, я за скільки там років, нічого не отримала від цих районних рад. Треба ліквідовувати цю надбудову бюрократичну, абсолютно не потрібно. І депутатів, які захищають власну інтереси в районних радах. Іншої функції їхньої я не бачу.

Районні ради міста мають обмежений функціонал та водночас потребують значних коштів на оплату праці та утримання приміщень. Зарплата керівників районних рад Полтави обходиться бюджету у півмільйона гривень на місяць, - поділилася статистикою модератор Альона Гончаренко.

Альона Гончаренко, модератор заходу:

- Загальний штат включаючи і заступників це 40 осіб, 53 особи, 47 осіб. І комунальні витрати, показник, який запланований на 2019 рік - 582 тисячі, 896 тисяч, 226. Тобто ще плюс мільйон сімсот додаткова навантаження на бюджет.

Питання про вилучення районних рад у місті Полтава розглянуть на комісії депутатів міської ради.