З 14 проектів Бюджету участі до голосування допустили 11 ініціатив полтавців

На засіданні робочої групи з питань Партиципаторного бюджетування повторно розглядали проекти бюджету участі, які раніше направляли на доопрацювання. З 14 допустили до голосування 11. Найбільш дискусійним питанням стало влаштування університету 3-го віку.

Олександр Глазов, член робочої групи з питань Партиципаторного бюджетування:

- Цей проект підрозумівав реалізацію на приватній власності університету економіки і торгівлі, наше положення це не пропускає. Деякі партійні політичні оці баталії хочуть залишити проект у незміненому варіанті, для того, щоб університет займався реалізацією без відкритого конкурсу, щоб не приймали інші навчальні заклади, а тільки там, де їм необхідно.

Юрій Левченко, директор КО «Інститут розвитку міста»: 

- Я готовий, давайте, ми з автором говорили, ми можемо дописати сюди як місце проведення і ще до університету додати «Інститут розвитку міста» і додати бібліотеку.

На минулому засіданні автору порадити влаштувати університет третього віку на базі комунальної власності. Таке ж прохання було і ще до шести проектів, - говорить Олександр Глазов. Проте, автор не запропонував іншого місця проведення занять і на засіданні не з`явився. Під час обговорення, деякі члени робочої групи вийшли з приміщення, тому проголосувати за те, чи допускати проект до голосування не вистачило голосів.

Олександр Глазов, член робочої групи з питань Партиципаторного бюджетування:

- Прикро, що полтавці стають заручниками політичних баталій у міській раді. Автору коли зателефонували і запропонували зміни, вони сказали, що ми наберемо Світлану Нестулю, на засіданні робочої групи не з`явилися і витікаючи з цього питання, ми залишились без того, що вони просто встали посеред робочої групи і пішли.

1 листопада відбудеться жеребкування допущених проектів. Далі 2 тижні триватиме голосування.