Школа майбутнього підприємця «Зворотній відлік» фінішувала

Фінішувала школа майбутнього підприємця «Зворотній відлік». Участь брали 40 студентів. Навчались 3 тижні на базі державної аграрної академії.

Дмитро Томенко, організатор:

- У них було 9 занять. Серед них 6 навчальних сесій. До них приходили спікери, які розповідали про різноманітні теми. Реклама і піар, створення власного бренду. Підбір персоналу, маркетинг, мотивація до створення бізнесу. Окрім цього, у них було 2 навчальних візити, вони поїхали до реальних практик подивитись на підприємства з середини. Це були підприємства міста Києва та Полтави.

Завершальний етап - створення та презентація власного бізнес-плану. Учасники розділились на шість команд. Змагались за те, аби показати кращу ідею.

Микола Завада, учасник проекту:

- Виявилось, що ми фанати такого серіалу як «Рівердейл». Зрозуміли, що у Полтаві немає таких місць, де атмосфера 60-70-х. Тому, з одного боку, банальний проект, а з іншого - незвичний. Ми вирішили відкрити таке кафе.

Валерія Редька, учасниця проекту:

- Бас іт. Наша така тема у тому, що це буде їжа швидкого приготування, але вона буде пересувна. Ми будемо не тільки у центрі міста, можемо виїжджати на масові заходи. Людям це дасть змогу смачно поїсти, відпочити і просто насолоджуватись цим.

Перемогла команда, яка створила бізнес-проект про реставрацію взуття. Якщо учасники захочуть втілити цю ідею в життя, їм допоможуть фінансово, - розповідає депутат міської ради Олександр Глазов. Він серед членів журі конкурсу.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Переможець особисто від мене отримує грошовий приз на реалізацію проекти. Не просто кошти, а під час реалізації вони приходять і на якийсь пункт витрат, я їм буду надавати фінансову допомогу. Я вважаю, що проект може реалізуватись у нашому місті.

Усі учасники отримали сертифікати про проходження школи майбутнього підприємця «Зворотній відлік».