Мешканці 109-го мікрорайону досі без опалення

Мешканці 109-го мікрорайону - досі без опалення. Нагадаємо, турбомеханічний завод відмовився обслуговувати будинки через заборгованість. В оренду котельню взяло товариство «Полтаватеплокомфорт». На засіданні міськвиконкому погодили графік погашення заборгованості для підприємства перед «НАК Нафтогаз України». На засіданні міськвиконкому запевнили, - опалення у оселях полтавців на Інституті зв`язку буде 1-го листопада. Проте, батареї досі холодні, - скаржаться мешканці. Вони у розпачі. Уже не знають яким обіцянкам вірити. Чиновників називають прямо - брехунами.

- Сьогодні я спала в толстовці з капюшоном, іначе - ніяк. А у мене дивіться он - пар. Стекла течуть, це від холоду. Це жахливо. Сиро, мокро. Ми не знаємо куди звертатися і що ще робити. Обіцянки. Ми думали 1 число. З ранку встали, до батарей, вони такі самі холодні.

- Досі опалення немає. Воно повністю відсутнє, повісили якусь об`яву. Платити, не платити. Жодної немає угоди людини з цього району. Тобто, висить об`ява, кудись ідіть платіть, ніхто людей не збирав. Ніхто нічого не пояснював, всі сидять і чекають опалення.

- Обіцяли сьогодні, коли утром уходив, то не було, а коли буде Бог зна. Надія помирає остання. Надіємось, що буде.

- Немає пока. А коли буде непонятно. Уже морози. Обично, коли 8 градісів 3 дні должні включати, а уже і мінус був і нема.

- Обіцянки залишились обіцянками. Все.

Ми звернулись за інформацією до профільного заступника міського голови, представника «Рідного міста» Олексія Чепурка, який особисто на засіданні міськвиконкому пообіцяв, - опалення включать 1 листопада. Сьогодні у нього відповіді немає.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ:

- Прес-служба Полтавської міської ради. А краще – «Полтавський вісник». Там гарно пишуть.

Журналіст:

- Ми телефонували до прес-служби, не відповідають.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ:

- Телефонуйте ще, до побачення.

Ми вкотре зателефонували до прес-служби. Там, очевидно, також не знають коли дадуть тепло. Коментарів не дають. Тож, перші морози уже почались, а коли з`явиться опалення в 109-му мікрорайоні не відомо.